Wybrany wątek opinii
Kto to wykonuje i nadzoruje przebudowę na Piłsudskiego / Dąbka ? Oni tam więcej siedzą jak robią.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@TT. - A co Cię to interesuje? Sam pracuj fizycznie 8 h w słońcu to zobaczymy jaki mądry będziesz. Umowa jest podpisana, zakres prac itp. Jak się zmieszczą w czasie, zrobią wszystko według projektu to nikogo nie powinno boleć, w jakim stylu pracują.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@TT. - Żeby mogli posiedzieć to musieli zamknąć całe skrzyżowanie. Widocznie maja w tym ukryty cel -np. przebudowa skrzyżowania. gdybyś nie wiedział. Prace idą w dobrym tempie i przy czynnym ruchu co nie jest łatwe. Malkontenci zawsze będą niezadowoleni. Mają terminy umowne. Skrytykujesz ich jak się nie wyrobią na czas. Na razie możesz obserwować i pisać zażalenia....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0