Wybrany wątek opinii
Bycie na stanowiskach zobowiązuje do wykazanie się dobrymi manierami zwlaszcza dla swoich podległych osób czy instytucji, każdy postępuje jak uwaza i podlega pozniej ocenie bo takie prawo wyborców z czym trzeba się liczyć
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Wlasnie obowiazek. Dla dobra obywateli. Obowiazek byc I juz.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3