Wybrany wątek opinii

No tak występy za darmo ale to jednak z naszych podatków :) Ale i tak na duży plus, więcej takich imprez!
(2025.07.16)
Czyli nie za darmo :) Nie ma nic "za darmo". Najczęściej to wlaśnie z podatków :)
yhy (2025.07.17)
Powrót do komentarzy