Wybrany wątek opinii
No tak występy za darmo ale to jednak z naszych podatków :) Ale i tak na duży plus, więcej takich imprez!
Do moderacji
Odpowiedz
49
29
Czyli nie za darmo :) Nie ma nic "za darmo". Najczęściej to wlaśnie z podatków :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0