Wybrany wątek opinii
Miasto bezrobocia i niskich płac. Ale za to można się pobawić.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Iwona z Zawady . - Ocenia pisząca oczywiście z Podlasia. Pozdrawiamy tak wiernych pisowi trolli z Podlasia. Tam na Podlasiu zarabiacie krocie za te Wasze wpisy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3