Wybrany wątek opinii

Miasto bezrobocia i niskich płac. Ale za to można się pobawić.
Iwona z Zawady . (2025.07.13)
@Iwona z Zawady . - Ocenia pisząca oczywiście z Podlasia. Pozdrawiamy tak wiernych pisowi trolli z Podlasia. Tam na Podlasiu zarabiacie krocie za te Wasze wpisy.
Netkot (2025.07.13)
Powrót do komentarzy