Wybrany wątek opinii

Twoja opinia jest żałosna. Jeśli uważasz, obecny prezydent naszego kraju, jest wzorem dla pokoleń, to prawda, mądrość i szacunek dla innych przekonań, są Ci obce. O prezydencie elekcie lepiej się nie wypowiadać, nie wiemy kim tak naprawdę jest. Nie pisz, że wszyscy Polacy wybrali Nawrockiego, 10 ml obywateli wybrało kogoś innego.
starsza pani (2025.07.12)
@starsza pani - Ale więcej wybrało jego konkurenta, a mamy demokracje i proszę to szanować
Suweren (2025.07.12)
Powrót do komentarzy