Wybrany wątek opinii
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
Do moderacji
Odpowiedz
2
18
wyłapać was i ukarać oszuści. Byłem na granicy i ŻADNYCH imigrantów nie ma!
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Na drzwiach se to napisz oszuście
Do moderacji
Odpowiedz
2
1