Wybrany wątek opinii

Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
(2025.07.08)
wyłapać was i ukarać oszuści. Byłem na granicy i ŻADNYCH imigrantów nie ma!
(2025.07.08)
Na drzwiach se to napisz oszuście
(2025.07.08)
Powrót do komentarzy