Wybrany wątek opinii
Ciekawy koncert młodego artysty. Przypomina rzez Warszawiaków w czasie Powstania...220.000 mieszkańców i 12.000 hitlerowców, w tym Ukraińców, którzy mordowali na Woli... no i głupie piosenki jakie tworzono w czasie Powstania : " a na Tygrysy mamy Visy / pistolet na czołg /, czy... " Warszewskie dzieci idziemy w bój... " głupota czy prowokacja ? Oczywiście koncert nie daje odpowiedzi jak doszło historycznie do tego " samobójstwa" Warszawiaków. Dziadowski rząd sanacyjny doprowadził do klęski we wrześniu 1939 r, sam uciekł z 7 tonami złota do Londynu i gdy już Jałta zdecydowała za nas / mieli dość "polskiego problemu"/ wywołali to powstanie, które nie miało żadnego strategicznego znaczenia, bo chcieli wrócić do władzy, Dzisiaj historia się powtarza... ich spadkobiercy na nowo chcą wrócić do władzy, nie patrząc na ofiary jakie poniesiemy, ,
@PM
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Ciekawe spojrzenie. Ale chyba bez szans zrozumienia w szerszych kręgach
Do moderacji
Odpowiedz
4
2