Wybrany wątek opinii

Przestarzały park maszynowy, zdekapitalizwoane urządzenia. Podobno one nawet nie są własnością GE tylko jakoś podwynajęte. Zmeczeni i zestresowani ludzie udający entuzjazm, a tak naprawdę każdy zadaje sobie pytanie "ile to jeszcze pociągnie"
(2025.06.29)
Panie Giertych. Daj pan spokój.
Ferdek.Schichau (2025.06.29)
Zmęczeni głupotą przełożonych. Nikt w tej firmie nie słucha pracownika i jego potrzeb.
Gumiś (2025.06.30)
Powrót do komentarzy