Wybrany wątek opinii

Neo nawrocki to wyjaśni...
(2025.06.21)
W państwie tfuska i godnara to normalne. Wszyscy oderwani od swiata.
(2025.06.21)
zgłaszam cię gamoniu na Milicję
(2025.06.21)
Powrót do komentarzy