Wybrany wątek opinii

Rozumiem: Bażantarnia, góra Chrobrego... Ale dlaczego kultura została całkowicie wyrugowana ze Starego Miasta?
Bezproblemowy (2025.06.16)
@Bezproblemowy - Dobrze piszesz... a gdzie koncerty uliczne na starym mieście :/ tego brakuje!!!
#meloman (2025.06.16)
@Bezproblemowy - Święto Muzyko to nie cała kultura :) Będzie inaczej, to nie znaczy źle.
(2025.06.16)
Powrót do komentarzy