Wybrany wątek opinii

Jest skromnym, pracowitym człowiekiem. Warto przyjść i porozmawiać.
Elbazanin (2025.06.11)
@Elbazanin - Prezydent skromny, cichy pracowity, nieszkodliwy to mrówka ma też takie cechy ale mrowiskiem nie rządzi. Oczekujemy żeby prezydent miasta był przebojowy c, charyzmatyczny, sprawczy. Poprzedni nie spacerował wiadomo dlaczego to mamy teraz lepszą zmianę... kurde i jeszcze młotki elbląskie to wspierają
(2025.06.11)
Powrót do komentarzy