Wybrany wątek opinii

Nie zrobił spektakularnego biznesu w Bydgoszczy, to nie wiem czy zrobi w Elblągu? Czy nie będzie generował strat?
(2025.06.02)
Robił furrorę, nawet w tekście o tym jest, tylko jego właściciele są już w podeszłym wieku.
(2025.06.02)
Powrót do komentarzy