Wybrany wątek opinii
Maksymalny wiek posiadaczom prawka wprowadzić do 70 tych urodzin i będzie spokój
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Jurek z druugiego - Takie dzbany jak Ty nie powinny mieć prawa niczego pisać !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
2