Wybrany wątek opinii

Jednak głupota komentujących nie zna granic... Wyjedźcie z kraju, to poziom inteligencji się podniesie!
Bezproblemowy (2025.05.23)
@Bezproblemowy - Ty nie dyskutuj z nimi. Oni mają swój świat. Taki świat "oświeconych" i nie z ciemnogrodu. Daj spokój.
(2025.05.23)
@Bezproblemowy - Do twojego poziomu to trzeba się zniżać, ty masz ciągle jakieś problemy.
(2025.05.23)
Powrót do komentarzy