Wybrany wątek opinii
Jednak głupota komentujących nie zna granic... Wyjedźcie z kraju, to poziom inteligencji się podniesie!
Do moderacji
Odpowiedz
24
7
@Bezproblemowy - Ty nie dyskutuj z nimi. Oni mają swój świat. Taki świat "oświeconych" i nie z ciemnogrodu. Daj spokój.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@Bezproblemowy - Do twojego poziomu to trzeba się zniżać, ty masz ciągle jakieś problemy.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3