Wybrany wątek opinii
nie, dziekuję, POdziekuję za telekomunikację miejską
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Mieszkasz w mieszkaniu komunalnym? Może pomogę Ci wykupić to mieszkanie... a potem będę opiekował się... mieszkaniem :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
1