Wybrany wątek opinii

nie, dziekuję, POdziekuję za telekomunikację miejską
(2025.05.08)
Mieszkasz w mieszkaniu komunalnym? Może pomogę Ci wykupić to mieszkanie... a potem będę opiekował się... mieszkaniem :D
(2025.05.14)
Powrót do komentarzy