Wybrany wątek opinii

Wypić zimną wódkę
(2025.05.01)
Gorzałka zawsze dobra jest :)
(2025.05.01)
bo wy się bez alkoholu bawić nie umiecie!!!!!
(2025.05.01)
Powrót do komentarzy