Wybrany wątek opinii

sprzedaliśmy amerykanom i teraz zostaliśmy z ręką w nocniku
(2025.04.29)
Kto to jest "my"? O ile dobrze wiem, to francuzi sprzedali, a wcześniej kupili od szwajcarów. Gdzie tu jest "my"?
KapitanSzyderca (2025.04.30)
Powrót do komentarzy