Wybrany wątek opinii
sprzedaliśmy amerykanom i teraz zostaliśmy z ręką w nocniku
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Kto to jest "my"? O ile dobrze wiem, to francuzi sprzedali, a wcześniej kupili od szwajcarów. Gdzie tu jest "my"?
Do moderacji
Odpowiedz
12
0