Wybrany wątek opinii
dlaczego POrtal nie publikuję komentarzy nie przychylnych prezydencikowi Elbląga ??? przypadek nie sądzę.....
Do moderacji
Odpowiedz
35
20
"publikuję" - Dlaczego piszesz z błędami, przypadek... nie sądzę
Do moderacji
Odpowiedz
5
4