Wybrany wątek opinii

Odkurzacz za prawie 2500.Idioci
(2025.04.23)
Normalny odkurzacz. Typu Dyson. Jak masz 23.000 PLN to możesz sobie zatrudnić kogoś za 20tys miesięcznie i pod stołem mieć tego 10tys. Tylko nie może być to nikt z rodziny. Patrz Krasulski. Wyjątkowo jony dziadzio. Z ryczałtu 248k oddał pracownikom 196k. A biuro ma pewnie za 500PLN pokoik zbiorczy w siedzibie elbląskiej partii.
(2025.04.24)
Powrót do komentarzy