Wybrany wątek opinii
Efektem strajków w sierpniu 1980 r. było było rozwalenie polskiej gospodarki
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
a podobało ci się życie w komunie?jeżeli tak wracaj na Białoruś
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jakiej GOSPODARKI ? Nierentowne fabryki z technologiami ze Średniowiecza - to była Twoim zdaniem GOSPODARKA ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1