Wybrany wątek opinii

Efektem strajków w sierpniu 1980 r. było było rozwalenie polskiej gospodarki
(2025.04.16)
a podobało ci się życie w komunie?jeżeli tak wracaj na Białoruś
(2025.04.16)
Jakiej GOSPODARKI ? Nierentowne fabryki z technologiami ze Średniowiecza - to była Twoim zdaniem GOSPODARKA ?
szczęśliwy użytkownik Izery (2025.04.16)
Powrót do komentarzy