Wybrany wątek opinii
Ja to mam chętkę na jajko w majezonie... a nie te boczki i te kiełbasy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ram pam pam ... - To sobie jedz jajka, przynajmniej boczku będzie więcej dla mnie i się nie zmarnuje
Do moderacji
Odpowiedz
0
3