Wybrany wątek opinii

Ja to mam chętkę na jajko w majezonie... a nie te boczki i te kiełbasy.
Ram pam pam ... (2025.04.05)
@Ram pam pam ... - To sobie jedz jajka, przynajmniej boczku będzie więcej dla mnie i się nie zmarnuje
(2025.04.06)
Powrót do komentarzy