Wybrany wątek opinii

AK - Elbląg, tak bez spiny, napisz co się zaczyna dziać w tym elblagu, bo naprawdę jakoś nie widzę.
Elblazanin40 (2025.04.02)
@Elblazanin40 - Może do okulisty trzeba iść. Zacznij od oceny swoich osiągnięć, pewnie ich też nie widzisz bo ich nie ma.
(2025.04.02)
Powrót do komentarzy