Wybrany wątek opinii
AK - Elbląg, tak bez spiny, napisz co się zaczyna dziać w tym elblagu, bo naprawdę jakoś nie widzę.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
@Elblazanin40 - Może do okulisty trzeba iść. Zacznij od oceny swoich osiągnięć, pewnie ich też nie widzisz bo ich nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7