Wybrany wątek opinii

Fajnie, że w Elblągu się dużo dzieje i powstaną nowe inwestycje
(2025.04.02)
I nieprawda jest, że że z sufitu kapało, szczególnie, że w tych dniach prawie nie było opadów.
(2025.04.02)
Powrót do komentarzy