Wybrany wątek opinii
Fajnie, że w Elblągu się dużo dzieje i powstaną nowe inwestycje
Do moderacji
Odpowiedz
19
55
I nieprawda jest, że że z sufitu kapało, szczególnie, że w tych dniach prawie nie było opadów.
Do moderacji
Odpowiedz
28
1