Wybrany wątek opinii

Komuna się skończyła a tu cenzura ma się dobrze.
Ewa, (2025.04.01)
@Ewa, - Wolność słowa gorsza, niż w Rosji.
(2025.04.01)
@Ewa, - Drogie dziecko - jak ktoś nie rozumie jaka jest różnica między cenzurą a moderacją, to powinien się zamknać i trochę dokształcić.
(2025.04.02)
"Wolność słowa gorsza, niż w Rosji. " - To do Rosji i to już!
(2025.04.02)
Dziękuję, już w niej jestem. Pozdrowienia z Moskwy.
(2025.04.02)
Powrót do komentarzy