Wybrany wątek opinii
Komuna się skończyła a tu cenzura ma się dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Ewa, - Wolność słowa gorsza, niż w Rosji.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Ewa, - Drogie dziecko - jak ktoś nie rozumie jaka jest różnica między cenzurą a moderacją, to powinien się zamknać i trochę dokształcić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
"Wolność słowa gorsza, niż w Rosji. " - To do Rosji i to już!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Dziękuję, już w niej jestem. Pozdrowienia z Moskwy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0