Wybrany wątek opinii

Gdzie jest nowy stadion, ,my chcemy..
(2025.03.29)
Mam dla was loda z bitą śmietaną....
(2025.03.29)
dzięki ale ja nabijam się z tych co banery na balkonach...
(2025.03.29)
Powrót do komentarzy