Wybrany wątek opinii

300 tysięcy na galę dla paru osób jest ale 500 tyś na referendum w sprawie imigrantów w których może wypowiedzieć się 85 tyś ludzi to dla miasta duzo
(2025.03.28)
Za rządów PiS w Elblągu nic się nie działo. Rozliczcie siebie.
ElblągMojeMiasto (2025.03.28)
@ElblągMojeMiasto - A kiedy pis rządził w Elblingu
(2025.03.30)
Powrót do komentarzy