Wybrany wątek opinii
300 tysięcy na galę dla paru osób jest ale 500 tyś na referendum w sprawie imigrantów w których może wypowiedzieć się 85 tyś ludzi to dla miasta duzo
Do moderacji
Odpowiedz
23
34
Za rządów PiS w Elblągu nic się nie działo. Rozliczcie siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
25
9
@ElblągMojeMiasto - A kiedy pis rządził w Elblingu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1