Wybrany wątek opinii
To będzie taki basen że w dalszym ciągu trzeba jeździć nad morze... Był wielki porządny basen... to oni zrobili PO swojemu - 2 kałuże za 90 baniek... brak słów.
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
@M R . - To miejsce dla dzieci z matkami a nie basen dla wytrawnych pływaków. Ale racja - brak słów na to jaki jesteś tępy intelektualnie.....
Do moderacji
Odpowiedz
4
1