Wybrany wątek opinii

To będzie taki basen że w dalszym ciągu trzeba jeździć nad morze... Był wielki porządny basen... to oni zrobili PO swojemu - 2 kałuże za 90 baniek... brak słów.
M R . (2025.03.27)
@M R . - To miejsce dla dzieci z matkami a nie basen dla wytrawnych pływaków. Ale racja - brak słów na to jaki jesteś tępy intelektualnie.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.03.28)
Powrót do komentarzy