Wybrany wątek opinii

Zabawa dla elyty więc niech się bawią
(2025.03.26)
„@Zabawa dla- Ty pewnie jesteś elytą z innej półki i od podstawówki w teatrze nie byłeś.
(2025.03.26)
Powrót do komentarzy