Wybrany wątek opinii
W porcie nie było załadunku... bo w POrcie nie mają czasu na taką drobnicę...
Do moderacji
Odpowiedz
23
17
@Doker . - Nie mam portu w Elblągu to jest kpina, bierzcie co dają bo i tak macie straty jak cały ten zapyziały Elbląg
Do moderacji
Odpowiedz
1
9