Wybrany wątek opinii

W porcie nie było załadunku... bo w POrcie nie mają czasu na taką drobnicę...
Doker . (2025.03.21)
@Doker . - Nie mam portu w Elblągu to jest kpina, bierzcie co dają bo i tak macie straty jak cały ten zapyziały Elbląg
(2025.03.21)
Powrót do komentarzy