Wybrany wątek opinii

To nie był wyścig tylko wpadł w poślizg po czym oderwało go od ziemi obrócił się i tak powstał wypadek nie wiem kto wam takie bzdury nagadał że to był wyścig
Nie oceniajcie jak nie wiecie (2025.03.16)
@Nie oceniajcie jak nie wiecie - Sam widziałem jak 3 dni temu startował spod świateł przy Carrefour. Wolno nie ruszył. I tak ścigał się z czarnym Audi kto szybciej jedzie.
Gru (2025.03.17)
@Gru - Książkę chyba piszesz bo wiesz kto z kim i kiedy za robotę się weź
(2025.03.17)
Pudło, akurat pracuję. I właśnie w tym dniu widziałem. Więc samemu czas zacząć pracować.
gru (2025.03.18)
Powrót do komentarzy