Wybrany wątek opinii
To nie był wyścig tylko wpadł w poślizg po czym oderwało go od ziemi obrócił się i tak powstał wypadek nie wiem kto wam takie bzdury nagadał że to był wyścig
Do moderacji
Odpowiedz
0
27
@Nie oceniajcie jak nie wiecie - Sam widziałem jak 3 dni temu startował spod świateł przy Carrefour. Wolno nie ruszył. I tak ścigał się z czarnym Audi kto szybciej jedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Gru - Książkę chyba piszesz bo wiesz kto z kim i kiedy za robotę się weź
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Pudło, akurat pracuję. I właśnie w tym dniu widziałem. Więc samemu czas zacząć pracować.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0