Wybrany wątek opinii
Najgorsze jest to że przeżył
Do moderacji
Odpowiedz
15
11
@Użytkownik dróg - Zbędny komentarz jak Twoje życie
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
@Siuuuu - Siuuu- a według ciebie to najlepiej jak by wyklepał tego szarota i dalej szalał aż kogoś postronnego zabije
Do moderacji
Odpowiedz
7
0