Wybrany wątek opinii

Najgorsze jest to że przeżył
Użytkownik dróg (2025.03.16)
@Użytkownik dróg - Zbędny komentarz jak Twoje życie
Siuuuu (2025.03.17)
@Siuuuu - Siuuu- a według ciebie to najlepiej jak by wyklepał tego szarota i dalej szalał aż kogoś postronnego zabije
Użytkownik dróg (2025.03.17)
Powrót do komentarzy