Wybrany wątek opinii

Hehehe co za głąb! Będziesz Miał Wypadek amatorze!
(2025.03.16)
Ludzie pieprznijcie się w łeb czy BMW to znaczy że już wyścigi a debili to niech każdy poszuka u siebie w rodzinie
Anna właścicielka bmw (2025.03.17)
Powrót do komentarzy