Wybrany wątek opinii
ceny spadają
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@slawekel - Tak spadają na giełdzie i w rafinerii, ale w Elblągu bez zmian, za to jak rosną to szybko podnoszą, doją nas kierowców jak chcą, podobnie jak banki klientów.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@slawekel - Bo dolar poszedł w dół to i mniej za ropę płacimy w przeliczeniu na złotówki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0