Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
27
13
Obok tego jeszcze daj kanister z napisem 5,19 za litr. Wtedy będziesz obiektywny.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Gdzie benzyna po 5,19? Słowa Tuska.100 bajerów dla frajerów.
Do moderacji
Odpowiedz
10
9
No to przypomnij propagandowe słowa tuska.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Na pohybel lewakom - pozdrawiam cię ratraku
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Na pohybel lewakom - Jakby teraz rząd zrobił ten ten sam myk pod tytułem idziemy po niedowiarków. Robimy tarczę 8% z ceny 5,90 robią 5,18 i klękajcie narody. Tylko po co? Obajtek i tak będzie siedzieć za ceny paliwa z kampanii wyborczej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Na pohybel lewakom - Po 5,19 to tylko dla posiadaczy Izery.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0