Wybrany wątek opinii

Zniszczenie środowiska i oszpecenie krajobrazu. Zgroza. Takie linie energetyczne powinny znajdować się w ziemii. Gdzie są ekolodzy? Dostali kasę i jest wszystko ok. Ma tym polega ekologia.
Niezwykle zdegustowany (2025.03.07)
@Niezwykle zdegustowany - Jak by za PIS - wspaniała inwestycja byś PISał?
(2025.03.07)
@Niezwykle zdegustowany - W ziemii nie da się bezpiecznie przesyłać takiego napięcia. Uszkodzenie izolacji to z automatu wiele ofiar. Na całym świecie nikt nie prowadzi wysokiego napięcia pod ziemią.
(2025.03.07)
@Niezwykle zdegustowany - Poleciałeś. Kiedy to w terenie chowano linie energetyczne do ziemi?
(2025.03.07)
To już nawet nie kwestia izolacji, a samej reaktancji pojemnościowej, która przy tym napięciu, że przy większych odcinkach staje się znaczna uniemożliwiając przesył energii elektrycznej. Do tego dochodzi sam ekonomiczny aspekt - linie kablowe z założenia są bardzo drogie.
elektroenergetyk (2025.03.07)
Powrót do komentarzy