Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
10
15
Kiedy byłeś w Przezmarku? Pewnie już dawno, teraz to jest piękne, podmiejskie osiedle willowe, powoli łączące się zabudową z Nowiną, dociera tam też autobus komunikacji gminy Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0