Wybrany wątek opinii

Ech smutno patrzeć, co się z tym przybytkiem, ostatnimi laty wyprawia. Taki prężny obiekt hotelarski "Elzam" w latach 90tych był. Świetni ludzie w nim pracowali, od których wiele się nauczyłem podczas praktyk hotelarskich latem 1995 roku. Czas płynie i pewno nikt kto wówczas w nim pracował już nie jest tam zatrudniony. Wszak to już 30 lat minęło. A może ktoś tutaj się znajdzie kto w tamtych czsach przewijał się w tamtym środowisku!?
Saper TH 1992 (2025.03.03)
@Saper TH 1992 - "Taki prężny obiekt hotelarski". Tak było. W latach 80 i 90 Hotel tętnił życiem bo przyjeżdżało wielu Niemców zwiedzać miasto swojego dzieciństwa
Wracali do swojej młodości (2025.03.03)
@Wracali do swojej młodości - Wtedy jeszcze było po co do Elblaga przyjeżdzać...
(2025.03.03)
Powrót do komentarzy