Wybrany wątek opinii
Akurat w weekend rozmawialiśmy o tym hotelu. Dziwi mnie że to przez tyle lat stało puste. Przecież to może być kura znosząca złote jajka
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
@Przedszkolak zamechowski - Czemu nie kupiłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Przedszkolak zamechowski - Dziwi Cię? Inwestycja potężna obarczona wysokim ryzykiem. Gdyby tam siedział pieniądz dawno byłby tam jakiś hotel z sieci Orbis. W stylu Ibis czy Novotel.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Katon - Nie kupiłem bo zbieram na Izere którą będę ładował tanim prądem z Ostrołęki. Ha ha ha. Pinokio mówił że polskie auta będą w 2025 a on jak mówi... to nos mu rośnie
Do moderacji
Odpowiedz
5
5