Wybrany wątek opinii
Drogie Elbląskie lewaki - kto chce przyjąć emigrantów, oliwkowych inżynierów, doktorów, prawników NIECH PODA SWÓJ ADRES.
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@Joanna, - Z chęcią ich przyjmą ci którzy przygotowują dodatkowe nakrycie w święta "Jednym ze zwyczajów wigilijnych kultywowanych w polskich domach jest zostawianie pustego talerza dla niespodziewanego „gościa". Ma on nam przypominać o tym, by dzielić się z ludźmi będącymi w potrzebie i nie gardzić biedniejszymi od siebie. " Myślę że w pustym seminarium znajdą schronienie i strawę
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@Joanna, - Podobno Polska to kraj katolicki. Myślę że nie będzie problemu z pomocą dla imigrantów. Księdza ich ulokuje u swoich owieczek. Od dziecka są uczeni aby pomagać "Uczynki miłosierdzia względem ciała:
Głodnych nakarmić.
Spragnionych napoić.
Nagich przyodziać.
Podróżnych w dom przyjąć. ". Chyba się nie sprzeciwią słowu bożemu
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Otwarte serce katola - Głodnych nakarmić. Spragnionych napoić. Nagich przyodziać. Podróżnych w dom przyjąć. Amen.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7