Wybrany wątek opinii

I znowu nie zawiodłem się czytając komentarze.... Nikt nie pochwali tylko narzekanie.... ludzie ręce opadają....
(2025.02.26)
Przepraszam, ale oczekiwałaś /-łeś wybuchu powszechnej radości z powodu ustanowienia pogotowia stomatologicznego w mieście o liczebności 110 tys mieszkańców i z blisko 800-letnią historią? To na tą okoliczność trzeba było aż czekać na wybory prezydenckie?
(2025.02.26)
A co tu chwalić? Pogotowie działające w weekendy i święta przez 12h? A co przez kolejne 12h w te dni? Otworzymy żeby przeciągu wstęgę, że jest a Wy się cieszcie.
Real (2025.02.27)
Powrót do komentarzy