Wybrany wątek opinii
I znowu nie zawiodłem się czytając komentarze....
Nikt nie pochwali tylko narzekanie.... ludzie ręce opadają....
Do moderacji
Odpowiedz
44
7
Przepraszam, ale oczekiwałaś /-łeś wybuchu powszechnej radości z powodu ustanowienia pogotowia stomatologicznego w mieście o liczebności 110 tys mieszkańców i z blisko 800-letnią historią? To na tą okoliczność trzeba było aż czekać na wybory prezydenckie?
Do moderacji
Odpowiedz
20
12
A co tu chwalić? Pogotowie działające w weekendy i święta przez 12h? A co przez kolejne 12h w te dni? Otworzymy żeby przeciągu wstęgę, że jest a Wy się cieszcie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2