Wybrany wątek opinii
A co na NFZ zrobią w takim pogotowiu? Zatrują zęba też? Czy ibuprofen wypiszą? :D
Do moderacji
Odpowiedz
16
9
Zaplombują buzię Nawrockiemu
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
Żeby bzdury nie gadał
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
Pogotowie czyli pomoc doraźna.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jak trzeba to i wyrwą, mam taka nadzieję a może i wyleczą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Na pewno nie będą wypisywać żadnych recept, bo za to nie będą mieć kasy z NFZ hehe XD więc tak jak piszesz zatrują zęba albo w ostateczności go wyrwą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Przy obecnym stanie zaawansowania endodoncji zatrucie zęba to zbrodnia. Żaden pacjent nie powinien się na to godzić- to nie jest metoda leczenia w XXI wieku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Odrazu implanty wstawia
Do moderacji
Odpowiedz
0
0