Wybrany wątek opinii
Traks ma rację. Ma pojęcie chłop. Dobrze, że jest opozycja która patrzy na ręce, bo inaczej by się rozbestwili. PiS szybko wróci, a w Elblągu powinni stanowić aktywna opozycję.
Do moderacji
Odpowiedz
6
19
Niedoczekanie pisu
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Bzdura pisowska
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
A przypadkiem nie pracował w Enerdze jeszcze kiedy takie decyzje zapadły?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2