Wybrany wątek opinii
PO-PSL-SLD-2,50 ----- Ile za waszych (Ż)ądów wybudowano zakładów produkujących amunicję większego kalibru, czy ZERO??? Uśmiechnięte Ryje teraz wrzeszczą w TVN założonych przez TW SB Konarskiego i TW SB Mewę, że trzeba się zbroić !? Ile zamówiliście uzbrojenia, bo jak na razie to tylko w żółwim tempie realizujecie to co zamówił rząd Prawa i Sprawiedliwości. ----, -----, -----
Cytat z M. Błaszczaka: ●Koreańczycy informują, że plany produkowania w Polsce czołgów K2 są wstrzymane.
Program rozbrajania narodowego realizowany przez rząd Tuska wchodzi w kolejną fazę.
Tylko w ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się o wstrzymaniu zakupów zbrojeniowych na:
▪︎Armatohaubice K9
▪︎Armatohaubice Krab
▪︎Wyrzutnie Himars
▪︎Czołgi K2
▪︎Samoloty FA/50.
/mbłaszczak/
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@PO-PSL-SLD-2,50 Czyny nie pija - Co jeszcze napiszesz by do koryta wrócić pisowcu?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Oglądaj uważnie TVN24 to się o tym dowiesz. Twoja stacja to odkryła. Chyba, że TVN 24 jest od teraz pisowski.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1