Wybrany wątek opinii
Wpisy wyznawców PiS {Putin i Socjalizm} są jak zwykle pełne "pobożności' !
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ile Ci płacą? Przecież nie można być tak głupim. A może oglądasz TVN?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0