Wybrany wątek opinii

Wpisy wyznawców PiS {Putin i Socjalizm} są jak zwykle pełne "pobożności' !
(2025.02.24)
Nie prowokuj ich bo przejdą od słów do czynów
Religia to zło (2025.02.25)
Ile Ci płacą? Przecież nie można być tak głupim. A może oglądasz TVN?
(2025.02.25)
Powrót do komentarzy