Wybrany wątek opinii
Paranoja. W środę byliśmy z 5 letnią córką w przychodni. Testy grypa. Przepisany lek. Pani doktor od razu mówi, że w Elblągu będzie problem z dostępnością. Ale lek dobrze by było wziąć do trzech dni. Przejeżdżony cały Elbląg bo a nóż gdzieś się zachował. W końcu jedna bardzo miła Pani w aptece sprawdza dostępność leku i tu psikus!Lek najbliżej w Gdyni. I jak leczyć dziecko?
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Gość!! - Trzeba było zaszczepić dziecko przeciw grypie, a nie narzekać na brak leku w aptekach
Do moderacji
Odpowiedz
5
20
Sam się zaszczep, a po roku zaczniesz się rozkładać.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
@Gość!! - To zamiast jeździć bez celu to może najpierw na ktomalek sprawdzić?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0