Wybrany wątek opinii

O jakim hejcie mowa??? Pani trener nigdy nic nie wygrała a godzin w szkole, hal, zawodniczek pod dostatkiem... Przykre to ale najlepiej grają, te które nie trenują w Truso.
(2025.02.24)
Widzę że komentujący jest doinformowany, a te „darmowe” wycieczki weekendowe rozumiem też uwzględnione? A które to zawodniczki grają najlepiej? Te z handballowego? Dla jednych nie jest osiągnięciem „wyhodowanie” zawodniczki, która gra w ekstraklasie tylko napisanie komentarza.
znam się to piszę (2025.02.24)
Powrót do komentarzy