Wybrany wątek opinii

Jak na ucznia harleya przystało - mini zbiorniki retencyjne, ku uciesze elblongów :D degradacja miasta POstepuje, a główny mini zbiornik proponuję zrobić w fontannie na 1go maja
(2025.02.18)
tam już jest mini kąpielisko dla patologii
(2025.02.18)
Powrót do komentarzy