Wybrany wątek opinii

A czemu bezpieczeństwo tylko elblążanek???
zając (2025.02.13)
@zając - Bo panowie są bezpieczni na ulicy Bema :D
(2025.02.13)
@zając - Zając ponieważ NEB, NLI i inne maja tam nie jeździc.
(2025.02.15)
Powrót do komentarzy