Wybrany wątek opinii
A czemu bezpieczeństwo tylko elblążanek???
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@zając - Bo panowie są bezpieczni na ulicy Bema :D
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@zając - Zając ponieważ NEB, NLI i inne maja tam nie jeździc.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0