Wybrany wątek opinii

Fajnie gdyby tam ścieżka rowerowa również powstała
(2025.02.13)
Kup se auto biedaku
buhahaha (2025.02.13)
Z dokumentacji wynika nawet likwidacja chodnika. Będzie tylko dojście z góry od Saperów do 1 bramy ogródków i to samo na dole dojście do 1 bramy od Kościuszki. Pomiędzy bramami czyli pod górkę poza poboczem z kostki NIE PRZEWIDUJE SIĘ CHODNIKA w projekcie. Rzut PZT wystarczy zobaczyć gdzie kończy się czerwona kratka. Poza tym drogę projektuje sie na prędkość 30km/h czyli ostre wąskie zakręty - powodzenia zimą na śliskim życzę.
Brak chodnika (2025.02.17)
Powrót do komentarzy