Wybrany wątek opinii

To jest szok, żeby w ponad 100 tys. mieście, nie było więcej punktów na takie odpady. Powinny przyjmować apteki. To samo dotyczy nowego przepisu odnośnie segregacji odzieży. Ludzie w nocy wyrzucają i tak worki z odzieżą i zostawiają koło zwykłych śmietników! Nasze śmietniki są zamknięte pod wiatą i teraz jest tragedia ze szmatami, o której pisze j. w...
J124 (2025.02.13)
@J124 - To Ty bądź sobie w szoku, a ja bym bardziej chciał wiedzieć, dlaczego tylko 3 apteki? Czy apteki same zgłaszały się do ZUO? Czy zgłosiły się tylko 3? Czy ZUO zwrócił się do wszystkich aptek w mieście, a odpowiedziały tylko 3? Czy zgłosiło się więcej aptek, a ZUO wybrało tylko 3? To mnie interesuje i to chciałbym wiedzieć, inaczej ta informacja jest niepełna.
DasModel (2025.02.13)
@J124 - Proszę Cię.. mieszkam obecnie w Krk i sytuacja jest jeszcze gorsza, bo tylko PSZOK takie odpady przyjmuje. Masakra
(2025.02.13)
@DasModel - Umiesz czytać ze zrozumieniem artykuły, tam jest zawarta odpowiedź na Twoje pytanie.
(2025.02.14)
Jeżeli masz na myśli to zdanie: "Jak dowiedzieliśmy się w ZUO, propozycje, by utworzyć punkty zdawania takich odpadów otrzymały wszystkie apteki, z którymi współpracuje zakład. ", to haczykiem jest tu stwierdzenie "z którymi WSPÓŁPRACUJE zakład". Czytaj ze zrozumieniem i bardziej uważnie.
DasModel (2025.02.14)
Powrót do komentarzy